időkép miakolc

utanfuto jofogas

gyalugép jófogás

Dzsudzsák egyenlített, döntetlen lett a magyar-horvát meccs

Az alábbi videós összeállításban a Magyarország–Horvátország felkészülési labdarúgó-mérkőzés legfontosabb jeleneteit nézhetik meg!

Szenzációs fordítással tett csodát a magyar válogatott

Nagyon jó kis meccs eddig. Látszik, hogy a horvátok alapos fejmosást kaptak a félidőben, nagyobb intenzitással játszanak. Ennek ellenére mi is szépen megyünk előre, partiban vagyunk. 19:16. Kijöttek lengyelek is a magyar szektorba. Az egyikük még ki is tweetelte, milyen a szurkolás.

Sport: Magyarország–Horvátország - 2-1 - vége | hvg.hu

Dzsudzsák egyenlített, döntetlen lett a magyar-horvát meccs. hirdetés . Hajdú B. István kiabálta végig a felvezetést az Üllői úton, ahol a magyar–horvát barátságos mérkőzés előtt a labdarúgó-válogatott valamennyi kvalifikációs gólját felidézték a stadion kivetítőin. S bár a kiváló riporter harsogott

Index - Sport - Horvátország–Magyarország - Percről percre

Elhunyt a Fradi háromszoros bajnoka, Branikovits László A hatszoros válogatott, olimpiai ezüstérmes csatárt 70 évesen érte a halál.

M4 Sport

magyar-horvát meccs
A horvát meccs első félideje alighanem Marco Rossi egyik legnehezebb 45 perce volt életében Forrás: AFP/Denis Lovrovic. Amelyet viszonylag jól kezdett a magyar csapat, mégis a horvátok növelhették volna az előnyt az 55. percben: Kleinheisler buktatta Rebicet a 16-oson belül, büntetőt kaptak a horvátok.

Magyar és külföldi online stream TV adások, televízió csatornák és műsorok élő közvetítése az Internetnen, valamint sportesemények, foci vb, kézilabda és a kiemelkedő sportok online nézése otthonról és külföldről, azaz a határontúlról is ingyenesen. A legnépszerűbb magyar nyelvű televízió csatornák listája és elérhetősége: M4 Sport TV, Hír TV, RTL Klub

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS | Online magyar TV stream, Televízió adások

2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST

Válogatott | M4 Sport

Ma este 20:45-kor Oroszország - Magyarország NL válogatott mérkőzés élőben itt online stream az M4 Sport hu közvetítésében. A különböző labdarúgó ligák, bajnokságok, kupák, Európai ligák, Bajnokok Ligája, válogatott meccsek és Európa, illetve Világbajnokságok foci meccseit közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2

M4 Sport

A szövetségi kapitánytól megkérdezték a meccs utáni sajtótájékoztatón: mi történt csütörtök óta, hiszen teljesen más csapatot láthatott ma a közönség a pályán, mint a szlovákok ellen. Marco Rossi szerint nem így van. Azt mondta, ő és a csapat is szívesen fizetne azért, hogy a …

Horvát-magyar: nem a vereség a sokkoló, hanem a durva

TV műsor - 2020.10.19 sportműsorai. Bodon FC sportműsor,2020.

Videó: magyar–horvát válogatott jelenetek - NSO

Horvátország–Magyarország - Az ötödik percben eldőlt a spliti Eb-selejtező, és csak a horvátokon múlt, hogy három gólnál megálltak. Gulácsi büntetőt fogott, Kleinheislert kiállították, de a vereség ellenére maradt némi esély a sikeres Eb-selejtezésre.

„Alázattal, de nem feltartott kézzel” – válaszolta néhány nappal ezelőtt Marco Rossi arra a kérdésre, hogyan kell majd pályára lépnie a magyar válogatottnak a Horvátország elleni, idegenben vívott Eb-selejtezőn. „Azzal a szándékkal kelünk útra, hogy a legtöbbet hozzuk ki magunkból” – …

Videos of Magyar-Horvát Meccs

Magyarország-Horvátország - A horvát csapat szerzett vezetést, de Szalai Ádám egyenlített, majd Pátkai Máté megszerezte a győztes gólt a világbajnoki második ellen. Két meccs után hárompontos Magyarország az E csoportban.