kandó kálmán szakközépiskola kecskemét felvételi eredmények 2017

jogosult erdészeti szakszemélyzet vizsga eredmények

oroszlány kosárlabda meccs

szécsény időkép

Images of Veszprem Vardar meccs
A Telekom Veszprém döntetlent játszott kedden a Vardar Szkopje ellen, és a meccs áldozata lett Schuch Timuzsin bal első metszőfoga. 28-28-as döntetlent játszott kedden a Telekom Veszprém kézicsapata a Vardar Szkopje ellen, bár korábban a magyar csapat vezetett már 6-1-re is.

Index - Sport - Honnan jön a Vardar ereje, és miért nincs
VardarVeszprém meccs előtti nyilatkozatok IN ENGLISH Vasárnap 17:00-kor a HC Vardar látja vendégül a magyar bajnok Telekom Veszprémet Macedóniában, a VELUX EHF Bajnokok Ligája utolsó 2019-ben játszandó csoportmérkőzésén.

Sport: Meccs közben verték ki egy veszprémi kézis
A Veszprém 35-27-re legyőzte a Vardar Szkopjét, harmadik SEHA-trófeáját megnyerve ezzel. A 26-szoros magyar bajnok 2015 és 2016 után tudott diadalmaskodni a főként balkáni országokat tömörítő sorozatban. Kézilabda, SEHA Liga, DÖNTŐ Telekom Veszprém - Vardar Szkopje 35-27 (15-12)

Videos of Veszprém Vardar Meccs
veszprém vardar meccs
Szombaton 17:30-tól az MVM Veszprém a Vardar Skopje ellen lejátssza a Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágóját. A tét a Bajnokok Ligája Final4-ba kerülés. A mérkőzést élőben közvetíti a Sport1 csatornája. A találkozót megelőzően Xavi Sabaté mestert, Iváncsik Gergőt és Andreas Nilssont kérdeztük meg. Xavi Sabaté: A Vardar egy kiváló csapat, amely a szezon

HC Vardar - Telekom Veszprém Élő eredmények, videó
Veszprém – Zágráb meccs előtti nyilatkozatok. IN ENGLISH . Láttuk, mire képesek, hiszen végig vezettek a Vardar ellen, és csak büntetőkkel kaptak ki a végén. A horvátoknak mindig is olyan csapata volt, amely sosem adta fel, és végig harcol. Idén volt pár …

Veszprém – Zágráb meccs előtti nyilatkozatok - Telekom
Vardar - Veszprém Ma 14:30. HC Vardar Veszprém Liga SEHA. Fogadásaim keresése. Minden piac (23) Mérkőzés (11) Gól (8) Hendikep (1 Meccs eredmény Vardar. 8,00. Χ

Az elődöntőben a Veszprém 28–24-re nyert a fehérorosz Meskov Breszt ellen, míg a Vardar óriási hajrával egyenlített (26–26), majd hetesekkel legyőzte a horvát PPD Zagrebet. A magyar csapat története negyedik döntőjében a harmadik, míg a címvédő északmacedón együttes története nyolcadik fináléjában a …

A párharc első mérkőzését a Veszprém 31-26-ra megnyerte Újvidéken március 8-án. A visszavágót egy héttel később tartották volna, de a járvány miatt elhalasztották, és augusztus 25-re tűzték ki.

Telekom Veszprém
Veszprém – Vardar meccs előtti nyilatkozatok. IN ENGLISH . Szombaton a Bajnokok Ligája címvédő HC Vardar ellen lép pályára a Telekom Veszprém a Veszprém Arénában. A 17:30-kor kezdődő VELUX EHF Bajnokok Ligája találkozóról vezetőedzőnk, és három játékosunk mondta el véleményét.