super mario world játék

hol lehet államkötvényt venni

slope játék

mikor mutatták be a világ első színes televízióját

FOCI EB 2016: MENETREND, EREDMÉNYEK, TUDNIVALÓK - NSO magyar portugál meccs 2016

2016. 06. 26. 06:17. Hírek. Eb 2016: Gera Zoltán lőtte a csoportkör legszebb gólját. Hatalmas fölénnyel győzött a magyar középpályás. 24.hu. 2016. 06. 25. 11:20. 24 hu. vissza a címlapra. Hírek. Közel 3 millióan nézték a magyar-portugál meccs utolsó percét. …

Eb 2016: Magyarország–Portugália - NSO

A magyar-portugál meccs képekben. Fotó:MTI/EPA/C. J. Gunther

Budapest a portugál meccs után 2016 jún. 22. - YouTube

Hatalmas meccs volt a magyar-portugál. Kár a végéért, nagy bravúr lett volna, ha megverjük őket ennyi év után. Bár végül is mindegy volt, hogy döntetlent játszunk vagy nyerünk, így is úgy is elsők lettünk volna. Gratulálok a fiúknak! Belgák elleni ütközetre kíváncsi leszek.

Hungary - Portugal 3 : 3, 2016.06.22. (photos, data

Az utolsó tíz percre viszont már nagyon elfáradt a magyar csapat, ekkor már tényleg felbillent a pálya, sorozták rendesen a magyar kaput, főleg Ronaldo, távolról. Három perc ráadás következett, de mivel mindkét csapat játékosai tudták, hogy továbbjutók ezzel …

Az Eb legjobb meccsén majdnem kiejtettük a portugálokat

A magyar-izlandi meccs után rengeteg mém született – a legjobbakat itt találja –, melyek legtöbbjét az orosz bíró vitatott tizenegyes-döntése ihlette. Nos, egy korábban nem látott remek mémet még most is találtunk róla, de a közösségi oldalakon terjedő képek zöme már nem erről szól, hanem a ma esti magyar-portugálról.

A magyar-portugál meccs képekben. Fotó: MTI/EPA/Robert Ghement

EURO-2016 – Magyarország-Portugália | M4 Sport magyar portugál meccs 2016

Magyar válogatott portugál válogatott magyar válogatott közvetítés foci Eb 2016 Portugália Magyarország Eb F-csoport Eb 2016 nemzetisport.hu 2016.06.22 17:30 Frissítve: 2016.06.22 23:43 Gálameccs a portugálok ellen – csoportelső a magyar válogatott!

EURO-2016 – Magyarország-Portugália | M4 Sport

A magyarportugál meccs góljai. Van, aki lemaradt volna vagy csak jó újra átélni? Videón a Magyarország–Portugália meccs mind a hat gólja! 2016-06-23 08:46:06. Szerkesztő: Márványi Péter Az mlsz.hu összefoglalója a mérkőzésről: A magyar válogatott háromszor szerzett vezetést a portugálok elleni utolsó Európa

Beindult a mémgyár: most, már a magyar-portugál meccs

A magyar-portugál meccs képekben. Fotó: MTI/ Illyés Tibor

Foci EB 2016 - Magyarország-Portugália: online közvetítés magyar portugál meccs 2016

Foci EB 2016 – Magyarország-Portugália: online közvetítés, live stream. A 44 év után ismét Eb-résztvevő magyar válogatott matematikailag még nem jutott tovább, de négy pontjával vezeti az F csoportot a második forduló után, és harmadiknál rosszabb már nem lehet a kvartettben.