1024 bp.

Fucsovics Márton – Wikipédia
Ahol fűre lépni nem tilos Paloznakon edzettem az elmúlt két nap. Köszönöm Szabó Zsoltnak a lehetőséget.
Fucsovics-meccs Münchenből! • SportTV
Fucsovics Marci egy nagyon nehéz mérkőzésen van túl a Sofia Open nyolcaddöntőjében. Így nyilatkozott a mérkőzés után: “Kegyetlenül nehéz meccs volt, Maden elképesztően jól teniszezett, főleg a bréklabdáknál” – közölte Fucsovics Márton.”Nem emlékszem, mikor volt 23 bréklabdám egy meccsen. Régebben egy ilyen mérkőzést elbuktam, most erős tudtam maradni a
Marci meccs utáni sajtótájékoztatója - Fucsovics Márton fucsovics marci meccs
Fucsovics Marci. 43K likes. Fucsovics Márton, Magyarország első számú férfi teniszezőjének hivatalos facebook oldala / Official Facebook page of the No.1
Fucsovics Marci - Ahol fűre lépni nem tilos 😉 Paloznakon fucsovics marci meccs
Fucsovics Marcié a második meccs a Davis-kupán. Publikálva: Fucsovics Márton vívja Ilja Marcsenkóval. A vasárnapi párosban Marci és Balázs Attila száll szembe Sztahovszkijjal és Gyenyisz Molcsanovval, majd két egyes következik, a szombatihoz képest fordított felállásban.
Fucsovics Marcié a második meccs a Davis-kupán
Marci meccs utáni sajtótájékoztatója. 3,7 E megtekintés. Kapcsolódó videók. 1:59. Interjú Marcival a nyíregyházi tornagyőzelme után. Fucsovics Márton. Oldalak Érdeklődési kör Sport Fucsovics Márton Videók Marci meccs utáni sajtótájékoztatója
Nem sikerült az újabb bravúr, Fucsovics kiesett Párizsban
WizzAir félmaratonon a MagnosolvSport csapattal. Egy kicsit bemelegítettünk, magnézium utánpótlás pipa. Jöhetett a verseny! #egyetlenmozdulat #MagnosolvSport #magnézium #szponzorálttartalom
Videos of Fucsovics Marci Meccs fucsovics marci meccs
Ritkán foglalkozik a nemzetközi sajtó magyar teniszezővel, főleg a világversenyeket is szervező ATP hivatalos honlapja. Fucsovics Marci most a teljesítményével harcolta ki ezt a kivételes elismerést, mivel 1984 és Taróczy Balázs óta az első magyar teniszező, aki bejutott a Roland Garros negyedik körébe.
Fucsovics Marci - Home | Facebook
Fucsovics-meccs Münchenből! Sport TV 2019. 05. 01. 09:12 Olvasási idő: < 1 perc. Tenisz Fucsovics „Terven felül” megszereztük a müncheni ATP 250-es tornáról Fucsovics Márton mérkőzését, ezzel jelentkezünk szerda délután. Fucsovics Marci a negyeddöntőért küzd mg …
Fucsovics Marcié a második meccs a Davis-kupán fucsovics marci meccs
Fucsovics Márton magyar idő szerint pénteken hajnalban három könnyű játszmában legyőzte az Australian Open férfi egyesének 3. fordulójában a 22 éves amerikai Tommy Pault, és ezzel – első magyar teniszezőként másodszor is – bejutott a legjobb 16 közé, ahol a Roger Federer–John Millman meccs győztese lesz az ellenfele.
Nagy meccset játszott Fucsovics Márton a tenisz legnagyobb fucsovics marci meccs
36.8k Followers, 587 Following, 337 Posts - See Instagram photos and videos from Fucsovics Marton (@fucsovicsmarci)
Fucsovics Marci - m.facebook.com
Fantasztikusan indult a meccs. Az első szettet rögtön egy fogadóelőnnyel kezdte Fucsovics Marci, bár 3:2-es vezetése után ő is elveszítette az adogatását, rögtön utána vissza is vette. 5:3-ra is vezetett, de Rubljov vissza tudott jönni, és rövidítés lett a vége.
Fucsovics Marci legyőzte Andrey Rublevet!!!!!!! - YouTube
Fucsovics Marci újabb párizsi diadala Egy újabb lávgémmel jutott el 5:3-ig, majd ellenfelét brékelte, aki a második meccs­labdánál hosszút ütött, így a játékot 36 perc, a meccset 2 óra 22 perc alatt nyerte meg a magyar teniszező.
Fucsovics Marci - WizzAir félmaratonon a MagnosolvSport
Fucsovics Marci újabb párizsi diadala | SZON
Fucsovics: "Kegyetlenül nehéz meccs volt"
Remekül kezdte az új évet Fucsovics Márton, aki a katari tenisztornán előbb legyőzte a jó nevű Marius Copilt, majd a nyolcaddöntőben hatalmas meccset játszott a világ jelenlegi legjobbjával, Novak Djokoviccsal. Fucsovics megnyerte az első szettet, de a szerb végül fordított, viszont a mérkőzésük után a magyar játékost dicsérte.